d

Biliyor musun benden vazgeçeli uzun zaman olmuş. Çünkü beni zamanında çok sevmiş olsan bugün gelirdin yanıma. Onca hatıraya rağmen 1 kez bile olsa gelirdin.. Ama sen gelemedin.. Çünkü kalbinde hiç yokum çünkü sen adam gibi sevmedin sevmeyi asla beceremedin.. Çünkü sevsen ben geldiğimde yüz üstü asla beni asla bırakmazdın..
Ben 16 saatlik yolculugumda hayal kurarak geldim ama artık eminim ki sen ben bursaya döndüğümden beri bir kez bile bizi düşünmedin geleceğe yönelik hayal kurmadın ve hatta hatta benim hayallerime eşlik ediyormuş gibi yaptın. Biliyormusun bir çok kez çıktığım oldu sana anlatmıştım en başında.. Ama hayatımda evlenebileceğim dediğim tek kız sendin çocuk hayali kurduğum tek kız sendin.. AMA GEÇMİŞTEKİLERDEN DAHA ÇOK SEN BENİ KIRDIN HAYALLERIMLE DALGA GEÇİP YARIM BIRAKTIN HATTA HATTA BENI EN COKTA SEN YARIM BIRAKTIN.

Biliyormusun 02.06.2019 artık hayallerimde, düşlerimde olmayacak sadece geçmişte üzerimde iz bırakmış birisi olacaksın bugünden sonra ne sen ne ben artık hiç olmamış gibi yabancı olacağız. BELKİ BU SON SATIRLARIMI OKURKEN GÜLÜCEK DALGA GEÇİCEK VE HATTA O ÇOK SEVDİĞİN KANKALARINLA ARKAMDAN GÜLÜCEKSİNİZ AMA UMARIM BİRGÜN SEVMEYİ TAM ANLAMIYLA ÖĞRENMİŞ OLURSUN.